Website Navigation

SA Zgjat Shtatzania

Results for SA Zgjat Shtatzania:
 Ads:
 1. shtatzania? nje pergjigje sa me te shpejt,ju lutem me ...

  Genta shtatzania? nje per2000gjigje sa me te shpejt,ju lutem me ndihmoni 19.07.2013 09:53 pershedentje..menstruacionet e fundit i kam pas me 29.06.2013 me kan zgjat 5dit ...

  www.nukjevet.net/?page=1,2,7216
 1. Shtatzania - ForumiShqip.net - Portalli

  Shtatzania, cfare ndodh me bebin dhe nenen ne muajt e shatzanise bazuar ne javet e shtatzanise. Tremujori I pare Java 3 Fekondimi ndodh 2-3 jave nga dita e pare e ...

  forumish.nice-forum.net/t1064-shtatzania
 1. Cka duhet te bejme qe shtatzania te jete e sigurte dhe e ...

  Home » Shëndetësi » Cka duhet te bejme qe shtatzania te jete e sigurte dhe e shendoshe . Cka duhet te bejme qe shtatzania te jete e sigurte dhe e shendoshe

  www.keshilla.net/mjekesi/cka-duhet-te-bejme-qe-shtatzania-te-jete...
 1. Sherohu.com - Shtatzania - Ushqimet Qe Rrisin Pjellshmerin ...

  Shtatzania – Rrit gjasat tua të shtatzanis me ushqime si drithëra, yndyra të shëndetshme, perime e shumë tjera. Ja diçka që duhe të dini që në fillim ...

  sherohu.com/shtatzania-ushqimet-qe-rrisin-pjellshmerin-fertilitetin
 1. Shtatzania - Krejt Çka Duhet Të Dini Që Mbetesh ...

  Benë mirë të bëj një kontroll te mjeku para se të provoni shtatzëninë atje do të kuptosh më mirë se sa është e aftë për shtatzani.

  sherohu.com/gjithcka-qe-keni-dashur-te-dini-per-te-mbetur-shtatzane
 1. Si te mbetesh dhe mos te mbetesh shtatzene? - Gjeniu ...

  Nese merr informacionin e duhur, mund te dish sa zgjat cikli yt dhe ne cilat dite ovulon ti, gje kjo shume e rendesishme kur deshiiron te besh nje femije.

  www.ikub.al/TransitionPage.aspx?returnUrl=%2fGJENIU_CATEGORY%2f...
 1. test shtatzanie - nuk je vet! -

  Dr. Hatije Ismaili - Ekspert i nukjevet RE: test shtatzanie 22.02.2013 14:54 E nderuar Ema, vjellja ne keto jave nuk eshte aq e rrale, dhe nese ajo eshte aq e ...

  www.nukjevet.net/?page=1,2,4146
 1. Rracat e qenve ( foto) « Mjekësia Veterinare Shqiptare

  A Afghan Hound 26-34 kg Airedale Terrier 18-29 kg Akita 34-54 kg Alaskan Malamute 32-43 kg American Staffordshire Terrier 25-30 kg Australian Shepherd 18-29 kg B ...

  veterineret.com/per-veterineret/kafshet-e-shoqerimit/rracat-e...
 1. Spitali Amerikan, American Hospital

  American Hospital, Tirana, Albania ... Defekti septal interventrikular ka të bëjë me një ose me shumë hapësira të krijuara në murin që ndan ventrikulin e ...

  www.spitaliamerikan.com/al/other.php?kat=story1
 1. SI MUND TA DI QE JAM SHTATZANE -SI TE MBETESH DHE …

  Me shume se gjysma e grave ne moshen e riprodhinit nuk jante te sigurta se ne cilat dite te muajit jane me pjellore dhe 98% e tyre nuk e dine sa dite zgjat kjo periudhe.

  www.meemira.com/si-mund-ta-di-qe-jam-shtatzane-/news24/6/4980.html
 Ads: